Dziś pragniemy przedstawić Państwu kolejnego naszego podopiecznego. Michał Dziendziel urodził się z porażeniem mózgowym. Od urodzenia cierpi na niedowład wszystkich kończyn. Jest osobą uzależnioną od wózka. W 2013r rozpoznano u niego złośliwy nowotwór. Przebył operację i cztery długie cykle leczenia chemioterapią. Terapia bardzo osłabiła jego organizm.

Fundacja im. Ireny Babińskiej zrefundowała w części koszt zakupu wózka elektrycznego. Sprzęt musiał być lekki, sterowny, z szybkim demontażem kół, odpowiednim kątem nachylenia siedziska, boczkami, trzymaczem i pasami stabilizującymi, które umożliwiły zachowanie właściwej pozycji. Pod naszą opieką pozostaje również jego mama, która cierpi na rozliczne schorzenia. Ma bardzo trudną sytuację finansową, która uniemożliwia właściwe leczenie.

Podczas spotkania w Gdańsku, mama Michała nie kryła łez i słów wdzięczności. Prosiła o przekazanie ogromnych podziękowań dla Was, Przyjaciele. Według jej słów, jej syn jeszcze nigdy nie miał tak lekkiego i fajnego sprzętu.

Uśmiech Michała na wózku wyraża jego osobiste podziękowania (na zdjęciu).

To dzięki Wam, mogliśmy udzielić im pomocy, której tak bardzo potrzebowali.