Nasza Fundacja aktywnie pomaga prokuratorom i pracownikom w działaniach na rzecz poprawy zdrowia. Dzięki pomocy finansowej szereg osób może cieszyć się nowym sprzętem rehabilitacyjnym, korzystać z niedostępnych do tej pory kosztownych zabiegów i leczenia.

Szczególną radością napełniają nas informacje o tym, że pomagamy dzieciom naszych kolegów i koleżanek w pokonywaniu ciężkich chorób.

Jednak  potrzebujemy Państwa wsparcia,  aby inni mogli cieszyć się z pomocy, którą niesie im Fundacja. Zjednoczmy się we wspólnej pomocy. Liczy się każda złotówka.

W związku z powyższym gorąco prosimy o przeznaczenie 1,5 % podatku na rzecz Fundacji Prokuratorów i Pracowników Prokuratury im Ireny Babińskiej – wystarczy tylko wskazać numer KRS

KRS 0000074709

Można nas wspomóc również poprzez dokonanie dobrowolnej wpłaty na poniższy numer rachunku bankowego Fundacji:

18 1500 1445 1214 4004 9685 0000

Można również skorzystać z prostszego sposobu – złożyć w księgowości  deklarację, w której wyrażają Państwo zgodę na comiesięczne potrącanie przez pracodawcę z wynagrodzenia za pracę wskazanej, dobrowolnej kwoty  i przelanie jej na rachunek bankowy Fundacji.

Zarząd Fundacji