Zapraszamy na Spartakiadę

Przyjaciele!

Niebawem Szczecin stanie się areną sportowych zmagań prawników z całego kraju. W tradycję Spartakiady już na dobre wpisały się wydarzenia charytatywne. Podobnie będzie i w tym roku. Każdy z uczestników tego wydarzenia sportowego a w szczególności Balu Sportowca, będzie mógł udzielić wsparcia podopiecznym fundacji. Dla osób o szlachetnych sercach przygotowaliśmy wiele interesujących przedmiotów.

Będzie je można albo wylicytować podczas aukcji, lub wylosować spośród uczestników biorących udział w loterii. Kupon loteryjny to tylko 50 zł, a do wygrania m. in. zegarek marki Frederique Constant o wartości 4399 zł, koszulki mistrzów sportu, czy książki z podpisami i dedykacjami znanych autorów. Wśród gadżetów które można zdobyć podczas aukcji są m.in. koszulka klubowa Borussi Dortmund z podpisem Łukasza Piszczka, czy koszulka związana z Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2014 z autografem złotego medalisty i najlepszego zawodnika mundialu. Kim jest ów wybitny sportowiec? Wyjaśnienie zagadki na Balu Sportowca...