Paweł był gościem honorowym koncertu. To właśnie on był tą iskrą, która zainicjowała pomysł zorganizowania koncertu i licznie zgromadziła na widowni przedstawicieli władz Nysy – Burmistrza Kordiana Kolbiarza, Zastępców Burmistrza: Piotra Bobaka i Marka Rymarza, jej zacnych mieszkańców ale także wielu szanownych gości z różnych zakątków kraju.

Licznie przybyłych gości powitali w duecie: Prezes Zarządu Fundacji Andrzej Siemieniuk i Wiceszef Joanna Nawara a następnie Barbara Chrobak członek Rady Fundacji i Poseł na Sejm RP a także pani Elżbieta Klimas – mama Pawła Klimasa.

Wiele emocji i przyjemności dostarczyły koncert Michała Sobierajskiego i dynamiczne popisy taneczne dzieci i młodzieży z formacji tanecznych DNA. Tancerze DNA Dance Studio to wielokrotni mistrzowie konkursów tanecznych.

Centralnym punktem wydarzenia była aukcja charytatywna poprowadzona koncertowo przez szefa Fundacji Tomasza Salwę.
Elokwencja i poczucie humoru prowadzącego przy wdzięcznej asyście Karoliny Roszak wzbudziły emocje licytujących i zapoczątkowały świetną zabawę podczas szlachetnej rywalizacji o gadżety.

Mamy nadzieję, że koncert wszystkim przypadł do gustu.
Serdecznie dziękujemy gościom za przybycie oraz wszystkim sponsorom za wkład w zorganizowanie imprezy!
Spotkaliśmy się na niej ze względu na Pawła Klimasa.
Paweł nie jesteś sam. Walcz jak dotąd. Wielu na Tobie zależy, oni byli z Tobą podczas Gali.
Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić jedno z Twoich marzeń 🙂