Już za kilkanaście dni odbędzie się pod naszym patronatem honorowym VII edycja Dni Kryminalistyki, organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Wrocław.
Wydarzenie potrwa od 15 do 17 marca 2016 r w stolicy Dolnego Śląska.

W programie m. in. udział w zwiedzaniu laboratorium kryminalistycznego i spotkania z przedstawicielami organów ścigania. W ramach projektu planowane są: seminarium w przedmiocie głośnych spraw kryminalnych oraz debata na temat prawa do posiadania broni. Zaproszeni goście przedstawią różne zagadnienia w interesującej i przystępnej formie. Wśród prelegentów nie zabraknie również przedstawicieli naszej fundacji.
Na pewno to wydarzenie w kalendarzu muszą sobie zaznaczyć wszyscy ci, którzy widzą siebie w przyszłości na stanowisku prokuratora lub sędziego, ale także osoby, które fascynują nauki o przestępstwie, tajniki medycyny sądowej, sposoby zbierania dowodów czy popełniania zbrodni i występków.
Jeśli dodać, że uczestnicy będą mieć wstęp do miejsc zazwyczaj niedostępnych dla ogółu, to z pewnością będzie to prawdziwa gratka.

Szczegółowe informacje pod linkiem:

Na koniec pozostaje tylko serdecznie zaprosić Państwa do udziału!